CXH-6.5WTR
Categories
2500W Amp
0 products
4-Channel Amp
0 products
Alternators
9 products
Amplifiers; KOREAN SERIES
Crossovers
1 product
Daily Driver
Digital Signal Processors (DSP)
1 product
Equalizers
2 products
Full Range Amp
Micro Amp
NA-400.4D
NA-FR2.5KDv2
Nemesis Audio
Stealth Install
AGM/Lithium Batteries
13 products
Batteries
13 products
AGM Batteries/Isolators
8 products
Lithium Batteries
5 products
Subwoofers
43 products
6.5"
8"
7 products
10"
11 products
12"
15"
7 products
18"
2 products
33"
Slim
Amplifiers
108 products
Full-Range
11 products
1 Channel
61 products
4 Channel
35 products
5 Channel
5 products
6 Channel
Korean Amps
21 products
PRO AUDIO
117 products
10" MIDBASS
6.5" MIDBASS
6"x9" MIDBASS
12" MIDBASS
12" MIDRANGE
8" MIDBASS
3 products
COMPONENT SET
4” MIDRANGE
5.25” MIDRANGE
6.5” MIDRANGE
28 products
8” MIDRANGE
14 products
10” MIDRANGE
5”x7” MIDRANGE
3 products
6”x9” MIDRANGE
6 products
Neodymium
Tweeters/Drivers
45 products
Coaxial Speakers
17 products
4"
8"
2.75”
3.5”
4”x6”
5.25”
5”x7”
6.5”
6”x9”
Marine / Powersports / Motorcycle
39 products
Tower Speakers
Marine / Powersports / Motorcycle Amps
Marine / Powersports / Motorcycle Speakers
23 products
Amp Kits/ Wiring/ Installation Accessories
44 products
Amp Kits
Installation Accessories
16 products
Spools of Wire
17 products
RCA Cables
8 products
Bass Processors
Line-out Converters
6 products
Sound Damping
4 products
Home
Products tagged “CXH-6.5WTR”
Showing the single result
Show sidebar
Show
9
Sort by popularity
Sort by average rating
Sort by latest
Sort by price: low to high
Sort by price: high to low
Compare
Quick view
Add to wishlist
Nemesis Audio CXH-6.5WTR 6.5″ Water Resistant Pro Audio Midrange Speaker – 600W Max
Add to cart
Buy now
Search
Start typing to see products you are looking for.
Search
Menu
Categories
Amplifiers
AGM Batteries/Isolators
Line-out Converters
Sound Damping
Shop
Subwoofers
10″
12″
15″
18″
33″
Slim
1 Channel
4 Channel
5 Channel
6 Channel
Korean Amps
Pro Audio
4” MIDRANGE
5.25” MIDRANGE
5”x7” MIDRANGE
6.5” MIDRANGE
6”x9” MIDRANGE
8” MIDRANGE
10” MIDRANGE
Neodymium
Tweeters/Drivers
Coaxial Speakers
2.75”
3.5”
4”x6”
5.25”
5”x7”
6.5”
6”x9”